Sizi burada görmek harika.

İnstagram'dan aldığım pek çok sorunun ortak bir noktası 'İngilizce seviyemizi bilmiyoruz.' oldu.

İngilizceyle Dünyaya Açılın programında bulunan kurslara kayıt olmak için İngilizce seviyenizle ilgili size yaklaşık bir fikir sunması amacıyla sunulan ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavı sonucunda puanınız aşağıda sunulan aralıklardan biri dahilinde olacaktır.

Hatırlatmak isterim ki İngilizce sadece dilbilgisi kurallarından ibaret değildir.

  • Aksan ve telaffuz,
  • kelime bilgisi ve kullanım derinliği,
  • deyim ve deyimlere hakimiyet
  • İngilizce'yi ne kadar aktif kullandığınız ve
  • güncel konularda düşüncelerinizi ifade edebilme derinliği de

seviyenizi belirleyen önemli faktörlerden birkaçıdır. Bunları da göz önünde bulundurarak aldığınız puanın denk geldiği seviyeden bir alt seviyedeki kursa başlamanız kesinlikle önerilir çünkü ancak altyapınız sağlam olursa üstüne inşa edeceğimiz ev ( İngilizce eğitimimizin devamı ) sağlam olabilir.


İngilizce Seviyeleri

İNGİLİZCE SEVİYE TESPİT SINAVI YÜZDE ARALIKLARI


A1 SEVİYE: %0 - % 45

A2 SEVİYE: %51 - % 65

B1 SEVİYE: %66 - % 80

B2 SEVİYE: %81 - % 90

C1 SEVİYE: %91 - % 95

C2 SEVİYE: %96 - %100

Bu ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavı TOEFL, IELTS gibi bir İngilizce sınavı değildir ve sunulan test puanları ve seviyeleri yaklaşık olarak verilmiştir. Bu testte aldığınız puan, resmi dil yeterliliği için kanıt olarak kullanılamaz.


SINAVA KAYDOL


FREE

Ücretsiz İngilizce Seviye Tespit Sınavı

ücretsiz kayıt

Eğitmeniniz Evrim Kanbur


Evrim Kanbur, Cambridge Üniversitesi'nden 501/1891/2 akreditasyon seri numarasıyla CELTA sertifikasına sahip İngilizce Öğretmeni olmakla birlikte Şanghay'da uluslararası bir okulun işletme bölüm başkanlığını yürütürken, Skema İşletme Okulu ve Shanghai Jiatong Üniversitesi'nde İşletme, Ekonomi, Stratejik Karar Verme Mekanizması, Marka Yaratma ve Yönetimi, Çin'de Dijital Pazarlama, Finansal Analiz ve Raporlama derslerini İngilizce olarak vermektedir. Linkedin profilime bakabilirsiniz.


Sekiz yıldır her yaş grubundan öğrencisi bulunan Evrim Kanbur, yurtdışında saygın üniversitelere 200'ün üstünde öğrenci gönderdiği gibi ilgili okullarda anadili İngilizce olmayan ve İngilizce dahil üniversite derslerine destek olduğu pek çok öğrencisi bulunmaktadır. TEDx Çin'de de İngilizce-Çince konuşma (aşağıdaki resmin üstüne tıklayıp izleyebilirsiniz) gerçekleştiren Evrim Kanbur, İngilizceyle Dünyaya Açılın online kursu ile Türkiye'de ve dünyada daha çok Türkün İngilizce konuşmasını hedeflemektedir.
İngilizceyle Dünyaya Açılın platformunda sunduğumuz online eğitim yolculukları


İngilizceyle Dünyaya Açılın platformunda sunduğumuz eğitim yolculuklarını aşağıda bulabilirsiniz. Resimli programların üstüne tıkladığınızda ilgili eğitim yolculuğunun detaylarına ulaşabilirsiniz.