ETKİLİ SUNUM VE TOPLULUK ÖNÜNDE KONUŞMA SANATININ HAREKETE GEÇİRİCİ GÜCÜ

Etkili sunum yaparak seyircinizin içindeki gücü uyandırmak, toplulukları eğitmek, motive edip ilham vererek kitleleri harekete geçirmek elde edilecek en büyük başarılardan biridir. Kim böyle bir tecrübeye sahip olmak istemez ki? Tabi ki, bunu söylemesi kolay ama doğru yönlendirme, pozitif düşünce yapısı, kararlılık ve her adımda öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye odaklı şekilde pratik yaptığınızda etkili sunum ve topluluk önünde konuşma sanatı sizin gücünüz olacaktır.  

NEDEN BU KURSTA EĞİTMENİNİZ OLARAK BENİMLE YOLA ÇIKMALISINIZ?

Benim adım Evrim. Girişimciyim aynı zamanda Şangay’da uluslararası bir okulun İşletme Bölüm başkanı olarak işletme, ekonomi ve girişimcilik dersleri veriyorum. Şanghay'ın önde gelen üniversitelerinde yatırımcı sunumları dersleri veriyorum. Bir öğretmen ve girişimci olarak, her gün farklı büyüklükteki toplulukların önündeyim. Hem kurumsal şirketlerin ve komünitelerin etkinliklerinde hem de uluslararası girişimcilik etkinliklerinde konuşmalar yapıyorum. TEDx Çin’de 450 kişilik seyirciye ve aynı anda beni internetten canlı yayınla izleyen 500bin kişiye bir konuşma gerçekleştirdim. Farklı altyapılardan gelen kişilere topluluk önünde konuşma, sunum teknikleri ve yatırımcı sunumları ile ilgili birebir danışmanlık veriyorum. Daha detaylı bilgi için Linkedin profilime göz atabilirsiniz.

Tecrübelerimi ve bilgilerimi sadece ders verdiğim sınıftaki öğrencilerimle sınırlı tutarak değil, sizinle, yani dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle de paylaşmak için kararlıyım. O yüzden, bu kursta eğitmeniniz olarak birlikte yola koyuluyoruz.

BU KURSTA NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Bu mini kurs, topluluk önünde konuşma ve sunum becerilerinizin fark edilir derecede etkinliğini artıracak 5 adımlık bir aksiyon planını paylaşacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu aksiyon planı ile herhangi bir durumda topluluk önünde konuşma ve sunum tekniklerinizin etkinliğini en hızlı şekilde artıran etkinliği kanıtlanmış 5 adım ile birlikte gerçek hayattan sunumlar üstünde vaka çalışması ve analizlerle konuşmanızın etki gücünü artıracaksınız.

BU KURSA KİMLER KATILMALI?

Etkili Sunum ve TED tarzı Topluluk Önünde Konuşma Sanatı kursunun sizin için olup olmadığını düşünüyorsanız, bize katılan öğrencilerimizin alt yapıları:

  • her meslek grubunda ve pozisyonda çalışanlar,
  • başlangıç seviyesinde olanlar,
  • yaklaşmakta olan sunum ya da konuşmalarında etki alanlarını artırmak için bilgilerini tazelemek isteyen deneyimli konuşmacılar,
  • sunum ve konuşmalarına son dokunuşları yapmak isteyenler.

BU KURSA KAYDOLDUĞUNUZ ANDA

  • Ömür boyu bu kursa giriş hakkınız olacak.

  • Yaklaşan konuşmalarınız için 18 dakikaya kadar kaydettiğiniz videonuzu bana gönderip skype ya da zoom aracılığıyla yapacağımız bire bir konuşma koçluğu seansında konuşmanıza istinaden 360 dercece geri bildirim alacaksınız.

  • Ödemeli kurslar için kısıtlı kontenjan ve kısıtlı zaman dahilinde özel emaillerle duyurduğumuz BEDAVA kayıt olma şansı.

  • Ödemeli kurslar için kısıtlı kontenjan ve kısıtlı zaman zaman dahilinde özel emaillerle duyurduğumuz İNDİRİMLİ kayıt olma şansı.

"Evrim hocam size gerçekten çok teşekkür ediyorum sayenizde çok değerli bilgiler öğrendim. Bu öğrendiğim bilgilerin çokça provasını yaparak alışkanlık haline gelmesini istiyorum. Ve özellikle size gönderdiğimiz sunum videolarını da bizim için değerlendirmeniz çok hoş. Bu da sizin ne kadar kaliteli bir eğitmen olduğunuzu gösteriyor. Sizi bu platformda keşfettiğim için çok şanslıyım. Verdiğiniz emekler için çok teşekkür ediyorum."

-Vahid Behnan İnan

Evrim Kanbur 7 yıldır Çin'in Şanghay şehrinde yaşıyor. Burda danışmanlık şirketini, komşuluk ve seyahat platformunu kurdu hem de Şanghay Jiatong Üniversitesi ve Skema İşletme Okulu gibi Çin'in önde gelen üniversitelerinde yatırımcı sunumu, stratejik karar verme modellemeleri, Çin'de Dijital Pazarlama ve Topluluk Önünde Konuşma Sanatı derleri vermektedir.

2017 yılından itibaren online kurslarıyla 102 ülkeden 27 farklı dil konuşan 10,806 öğrenciye ulaşıp hayatlarını değiştirmektedir.

Çok beğendim. Sunumlar gerekli uzunlukta, yetkinlikte. Evrim hanım bir mucize. İyi ki seçmişim.

-Hicran Tokgöz Tölek


Evrim Hanım’ın enerjisi çok pozitif ve anlatımı gayet açık, konusuna oldukça hakim, sürükleyici bir şekilde anlatıyor.

-Burcu Güngör


Eğitim çok verimli teşekkür ederim

-Serkan Kalyon


Kesinlikle, Evrim Hanım her şeyi basamak basamak ve akıcı ve yalın bir şekilde çok güzel açıklıyor. Çok faydalı oldu, çok teşekkür ediyorum 

-Bahar Özkan