SUNUM TEKNİKLERİNİZİN ETKİSİNİ 5 ADIMDA ARTIRAN YOL HARİTANIZ

Fikirlerinizi etkili bir şekilde yaymak, kitlelere ilham olmak ve insanları harekete geçirmek zorlu olsa da bunları başarmanın en iyi yolu topluluk önünde konuşma sanatı ve sunum becerilerinizi en etkili şekilde kullanmaktan geçiyor. Topluluk Önünde Konuşma ve Sunum Becerinizin etkinliğini artırdıkça kelimeleriniz, sesiniz, vücut diliniz, SİZ bir kadından bir adamda daha fazlasına dönüşüp adeta tutkunuzun, fikrinizin vücut bulmuş hali olacaksınız.

Günümüz koşullarında ister girişimci, öğretmen, mühendis, isterseniz öğrenci ya da içerik üreticisi olun, maksimum etki yaratan sunum ve topluluk önünde konuşma becerilerine ihtiyacınız var. Bu kursla birlikte sunum ve topluluk önünde konuşma becerinizin etkinliğini konuşmanıza uyguladığınız anda artıran 5 adımlık yol haritasını veriyorum. 

NEDEN BU KURSTA EĞİTMENİNİZ OLARAK BENİMLE YOLA ÇIKMALISINIZ?

Benim adım Evrim. Girişimciyim aynı zamanda Şangay’da uluslararası bir okulun İşletme Bölüm başkanı olarak işletme, ekonomi ve girişimcilik dersleri veriyorum. Şanghay'ın önde gelen üniversitelerinde yatırımcı sunumları dersleri veriyorum. Bir öğretmen ve girişimci olarak, her gün farklı büyüklükteki toplulukların önündeyim. Hem kurumsal şirketlerin ve komünitelerin etkinliklerinde hem de uluslararası girişimcilik etkinliklerinde konuşmalar yapıyorum. TEDx Çin’de 450 kişilik seyirciye ve aynı anda beni internetten canlı yayınla izleyen 500bin kişiye bir konuşma gerçekleştirdim. Farklı altyapılardan gelen kişilere topluluk önünde konuşma, sunum teknikleri ve yatırımcı sunumları ile ilgili birebir danışmanlık veriyorum. Daha detaylı bilgi için Linkedin profilime göz atabilirsiniz.

Tecrübelerimi ve bilgilerimi sadece ders verdiğim sınıftaki öğrencilerimle sınırlı tutarak değil, sizinle, yani dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle de paylaşmak için kararlıyım. O yüzden, bu kursta eğitmeniniz olarak birlikte yola koyuluyoruz.

BU KURSTA NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Bu mini kurs, topluluk önünde konuşma ve sunum becerilerinizin fark edilir derecede etkinliğini artıracak 5 adımlık bir aksiyon planını paylaşacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu aksiyon planı ile herhangi bir durumda topluluk önünde konuşma ve sunum tekniklerinizin etkinliğini en hızlı şekilde artıran etkinliği kanıtlanmış 5 adım ile birlikte gerçek hayattan sunumlar üstünde vaka çalışması ve analizlerle konuşmanızın etki gücünü artıracaksınız.

BU KURSA KİMLER KATILMALI?

5 adımda etkili sunum teknikleri kursunun sizin için olup olmadığını düşünüyorsanız bize katılan öğrencilerimiz:

  • her meslek grubunda ve pozisyonda çalışanlar,
  • başlangıç seviyesinde olanlar,
  • yaklaşmakta olan sunum ya da konuşmalarında etki alanlarını artırmak için bilgilerini tazelemek isteyen deneyimli konuşmacılar,
  • sunum ve konuşmalarına son dokunuşları yapmak isteyenler.


BU BEDAVA KURSA KAYDOLDUĞUNUZ ANDA

  • Ömür boyu bu kursa giriş hakkınız olacak.
  • Ödemeli kurslar için kısıtlı kontenjan ve kısıtlı zaman dahilinde özel emaillerle duyurduğumuz BEDAVA kayıt olma şansı.
  • Ödemeli kurslar için kısıtlı kontenjan ve kısıtlı zaman zaman dahilinde özel emaillerle duyurduğumuz İNDİRİMLİ kayıt olma şansı.

''Evrim’in kurslarını çok seviyorum. Topluluk önünde konuşma sanatı ve sunum teknikleri kursunu Türkçe de yayınladığını duyunca hemen kayıt oldum. Eğitmen, her bir videonun arkasındaki emek, konuya hakimiyeti ve kurs içeriğini yapılandırma şekli ile çok keyifli bir öğrenme tecrübesi sunuyor. Kursta anlatılan teknik bilgilerin gerçek hayattan sunulan örnekler ve kendi tecrübesi ile harmanlanmasının benim becerilerimi geliştirmemde büyük faydası oldu. Sunum teknikleri ve topluluk önünde konuşma becerilerini geliştirmek isteyenlere bu kursu şiddetle öneririm.''

-Gökçen Kurt, Singapur

Evrim Kanbur

Evrim Kanbur 7 yıldır Çin'in Şanghay şehrinde yaşıyor. Burda danışmanlık şirketini, komşuluk ve seyahat platformunu kurdu hem de Şanghay Jiatong Üniversitesi ve Skema İşletme Okulu gibi Çin'in önde gelen üniversitelerinde yatırımcı sunumu, stratejik karar verme modellemeleri, Çin'de Dijital Pazarlama ve Topluluk Önünde Konuşma Sanatı derleri vermektedir.

2017 yılından itibaren online kurslarıyla 102 ülkeden 27 farklı dil konuşan 10,806 öğrenciye ulaşıp hayatlarını değiştirmektedir.

'' Bu kursta sunulan bilgiler ve eğitmenin öğretme tarzı öğrenme eğrisini hızlandırarak öğrenciye büyük avantaj sağlıyor. Kursta öğretilen detaylar ve tavsiyelerin yaptığım sunum ve konuşmalara son derece faydası oldu. Kursun müfredatı son derece profesyonel ve takibi kolaylaştıracak şekilde hazırlanmış. Eğitmen son derece bilgili ve güzel anlatımı ile kursu ilgi çekici kılıyor.''

-Perihan Ülger, İstanbul


''Son derece ilham verici bir kurs. Gerçek hayattan verilen örneklerle eğitmenin çok net bir anlatım tarzı var.''

-Sinan Erk Mutafoğlu, Şanghay


''Harika bir kurs! Örneklerle zenginleştirilen içerik son derece faydalı. Topluluk önünde konuşma sanatı ve sunum teknikleri benim için kişisel bir ilgi olmasına rağmen sunulan bilgileri hayatımın her alanında rahatlıkla kullanıyorum. Evrim’in açık ve net anlatımı ve öğretme tarzı kursu eğlenceli kılıyor.''

-Elif Atay, Bali